גבעת שמואל הגובלת עם ערים מרכזיות גדולות כמו רמת גן ופתח תקווה מונה כ 25,000 תושבים. העיר מתחדשת ללא הפסקה בבנייני מגורים חדשים. מערכות האינסטלציה בעיר מתחדשות גם הן ומתוחזקות היטב על ידי הרשות העירונית אשר מקפידה על כללי איכות הסביבה ורמת איכות חיים גבוהה.

מתי צריך לקרוא לאינסטלטור ?

הרבה פעמים מנסים לחסוך את עלויות ביקור האינסטלטור תוך כדי טיפול עצמאי במערכת האינסטלציה. לרוב, אם הבעיה איננה מסובכת, מצליחים בכלים ביתיים לתקן את הבעיה שנוצרה. לדוגמה: פומפה ופותח סתימות באמצעות קפיץ כל אחד יכול להשיג. השימוש בכלים אלה הוא פשוט לכל אדם סביר. אם הסתימה נוצרה על ידי צבירה של לכלוך ושומן או שאריות שיער שנשר וקשה לנקות את מערכת הביוב הביתי דרך פתחי הצינורות, רוכשים בחנות לכלי בית אבקה הנקראת “סודה קאוסטית”, המכילה חומצה חזקה אשר ממיסה את השומן והלכלוך שנוצר ובהדחת מים נוספת כל הצנרת נשטפת מחדש והמעברים נפתחים.

כשמקבלים חשבון מים מנופח, כנראה שיש נזילה באחד הצינורות בבית. הבדיקה היא פשוטה. סוגרים את ככל הברזים בבית, ניגשים לשעון המים ורואים אם המחוג עדיין מסתובב. אם כן, כנראה שקיים חור לא מאותר בצינורות המוליכים מים לבית. במקרה כזה, יודעי שיש נזילה אך קשה לאתר אותה. זה הזמן לקרוא לאינסטלטור מומחה ומקצועי.

איך לבחור אינסטלטור בגבעת שמואל ?

כאמור, יחסית לערים הסמוכות, גבעת שמואל היא קטנה בגודלה. כך שאם מחפשים אינסטלטור בגבעת שמואל בוודאי יעלו בחיפושים אינסטלטורים מרמת גן גבעתיים או פתח תקווה שהם נותנים שרות גם לגבעת שמואל. באזור שירות כזה גדול קיים היצע אינסטלטורים רחב מאוד.

קיימים שלושה קריטריונים אותם כדאי לבחון לפני שבוחרים אינסטלטור שיטפל במערכת האינסטלציה בביתכם. בראשון הוא הזמינות והיכולת להגיע לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר. אם דוחים טיפול בנזילה או בסתימה, הנזק יכול להתעצם. מים ולחות באזורים מסוימים יכולים לחלחל לבטון ולפורר את הטיח בקיר, לגרום לעובד. סתימה שאינה מטופלת גורמת לריחות לא נעימים וכדומה. הקריטריון השני לבחירת אינסטלטור הוא רמת המקצועיות וההסמכה שלו. עצם העובדה שלאינסטלטור יש שנות וותק רבות במקצוע, לא בהכרח מעיד על מקצועיות. משרד התמ”ת מכשיר אינסטלטורים על ידי קורסים מקצועיים המסמיכים לעבוד בתחום האינסטלציה. יחד עם זאת השימוש בשיטות ישנות לפתיחת סתימה או איתור נזילה, לא מבטיחים פתרון יסודי וממוקד לבעיה. כיום אינסטלטורים משתמשים בציוד חדשני לאיתור בעיות במערכת האינסטלציה. הקריטריון השלישי הוא האמינות ועלות התיקון. כאן מומלץ לבחון מספר הצעות מחיר כדי לקבל תמונה כללית לגבי המחיר אותו גובים אינסטלטורים על בעיית האינסטלציה שנוצרה.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו