העיר סביון שוכנת בין יהוד לקריית אונו, המתאפיינת בבתים פרטיים וגינות רבות, נדרשת לשירותי אינסטלציה ייחודיים לה. לדוגמה, הגינות הפרטיות דורשות טיפוח על יד  מערכת השקיה המחוברת למערכת האינסטלציה הביתית. רוב האינסטלטורים הנותנים את שירותיהם בעיר סביון, מתמקצעים גם בפיזור וטיפול נכון של מערכת ההשקיה בגינות הפרטיות. דוגמה נוספת היא, מערכת האינסטלציה היא פרטית לכל דייר , שלא כמו בבנייני מגורים משותפים, כאן הרבה קריאות לאינסטלטורים נובעות מסתימות ביוב הנגרמות כתוצאה מצמיחת שורשים קרוב לקווי הביוב של הבתים.

איך למצוא אינסטלטור בסביון?

אין זמן נוח להתרחשותן של בעיות האינסטלציה בבית. כשהן צצות, סדר החיים והשגרה בבית מופרעים. אם מדובר בפיצוץ צנרת יש לסגור את המתג הראשי של המים כדי למנוע הצפה או בזבוז מיותר של מים. אם מדובר בסתימת ביוב, לא ניתן להדיח את המים באסלה או להתקלח או לעשות כל פעולה אחרת הדורשת הולכת המים המלוכלכים לביוב. לכן, קריאות אינסטלטורים  הן דחופות. לכן חשוב למצוא אינסטלטור מהיר, המוכן לתת שירות 24 שעות אמין ומקצועי לבעיית האינסטלציה שלכם.

אם אתם מחפשים אינסטלטור לאזור סביון, קרוב לוודאי שתקבלו שירות גם מאזור קריית אונו אור יהודה יהוד ועוד ערים הסמוכות לסביון. אם מסתכלים על היקף האזור כולו, מדובר במבחר גדול ומגוון של אינסטלטורים המתמקצעים בתחום האינסטלציה של הבעיה שנוצרה.

מה מידת המקצועיות של אותו אינסטלטור ?

חשוב להקפיד על אינסטלטור בעל ידע נרחב ומקצועי לטיפול בבעיות האינסטלציה בביתכם. טיפול שאינו יסודי, יגרום בעתיד הלא רחוק לבעיית אינסטלציה חמורה יותר, או להוצאות מיותרות. אינסטלטורים מקצועיים לא נמדדים רק על פי שנות הניסיון שלהם. יש המון אינסטלטורים וותיקים אשר משתמשים בשיטות ישנות, שכיום יעילותן מוטלת בספק. אינסטלטורים מיומנים הם אלה שעברו קורס הסמכה מטעם התמ”ת והכשרה מקצועית, המאפשרת לו לטפל בבעיות אינסטלציה ביותר מקצועיות. החל מבעיה הנובעת מהדוד חימום ועד לסתימות ביוב מסובכות.

מכשור מתקדם

כיום התפתחו מכשירים המסייעים לאינסטלטורים לבצע עבודה בקלות יותר, כמו מצלמה טרמית לצילום צנרת הבית כדי לאתר אתת מקורות הנזילה, מכשיר טרמי לזיהוי בעיות איטום בצנרת בקיר וכו’. אינסטלטור המשתמש בציוד מתקדם, מבצע עבודה במעט יותר זמן עם הרבה פחות בלאגן והריסות מיותרות. וכך יכול גם לגבות פחות כסף על העבודה שלו.

אם יש לכם בעיות אינסטלציה, אל תקלו ראש, חשוב לפתור את הבעיה בהקדם בצורה המקצועית ביותר. בחרו את האינסטלטור המקצועי ביותר שנראה לכם.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
היי, איך נוכל לעזור?
נשמח לעמוד לשירותכם גם בהודעת ווטסאפ :)