פתח תקווה היא עיר מתפתחת משנה לשנה בקצב מהיר. בנייני מגורים חדשים נבנים בעיר ומחדשים את מערכות האינסטלציה הקיימות בתדירות גבוהה מאוד. יחד עם זאת, בעיר קיימים מרכזי מסחר ותעשייה גדולים  המשרתים אלפי אנשים ביום, כאשר בין היתר כל שנה הלחץ על מערכות הביוב והמים עולה.

 

איך בוחרים אינסטלטור בפתח תקווה?

כאשר אנחנו לחוצים מפיצוץ צנרת , סתימה לא נעימה בדרכי הביוב, או דליפת מים, כל אינסטלטור שיימצא בסביבה יהיה טוב כדי לשכור את שירותיו. אבל בכל זאת, אין לאינסטלטורים גוף המחייב אותם לעמוד בסטנדרט קבוע של מחירים. כל אינסטלטור רשאי לגבות כסף כראות עיניו ולטפל במערכת האינסטלציה בהתאם לרמת המקצועיות שלו.  ריכזנו עבורכם מספר כללים שלמרות הלחץ לתיקון הבעיה תוכלו ליישם כדי לבחור אינסטלטור שיטפל בתקלת האינסטלציה שנוצרה בצורה שתחסוך לכם כסף ובעיות נוספות בעתיד.

 

שימוש בציוד מתקדם ויעיל ותיקון מערכת האינסטלציה לאורך זמן.

עם התקדמות הטכנולוגיה בחיינו גם ענף האינסטלציה השתכלל וכיום השימוש בציוד המשמש אינסטלטורים הוא גם מתקדם. אם התגלתה נזילה באחד מצינורות הבית, אינסטלטור מקצועי יבצע על ידי מצלמה טרמית מיוחדת צילום צנרת כדי לעלות על המקומות הייעודיים לפיצוץ או לא אטומים מספיק. יכול להיות שבמקום לשים מחבר במקום ספציפי בצינור, יהיה צורך בהחלפת הצינור כולו כדי להימנע בעתיד מהישנות של נזילה אך ממקום אחר. כמו כן, אם הנזילה היא מהקיר קיים מכשיר העובד על חום ויכול לזהות את מיקום הנזילה לשם תיקון ובמקום להרוס אריחים מיותרים אפשר להתמקד במקום הבעייתי.

זמינות והגעה מהירה

בעיות אינסטלציה מרגע שעלינו עליהם כדאי לטפל בהם במהירות האפשרית. המתנה ממושכת לטיפול בבעיה יכולה לגרור עמה תקלות נלוות כמו התפוררות של הבטון בקיר, רטיבות וכו’. לכן חשוב לבחור אינסטלטור שיכול להגיע בהקדם ולטפל בבעיה מהר ככל שניתן.

מחיר הוגן

כאמור בתחילת המאמר, אינסטלטורים אינם מפוקחים מבחינת תעריף התיקון. הם יכולים לגבות תעריפים שונים עבור תיקון בעיות אינסטלציה שונות. לכן מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר מכמה אינסטלטורים בטרם אנחנו סוגרים על הטיפול, רק על מנת לקבל אינדיקציה לגבי התעריף המקובל. יחד עם זאת חשוב לא להתפתות לאינסטלטור שנותן את המחיר הנמוך ביותר כיוון שזה יכול להעיד על שימוש בחלקים זולים, שיכולים להעיד על איכות נמוכה.

אם אתם נזקקים לאינסטלטור בפתח תקווה הסמוכה לתל אביב והסביבה, דעו כי היצע האינסטלטורים במרכז הוא רחב מאוד ומאפשר לכם כלקוחות בחירה הרבה יותר גדולה מהאזור.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו