סתום לכם? אתם בבעיה? קראו מהר לדודי אינסטלציה!

לא צריך להרבות בתאורים כדי להבין באיזה סבל מדובר. ברגע שמתרחשת תקלה במערכת הביוב וישנה סתימה בצנרת זקוקים במהירות לשירותי פתיחת סתימות במודיעין כדי להחזיר את החיים למסלולם. זה בדיוק מה שעושים דודי אינסטלציה – מספקים שירותים לכל תושבי האזור בהצלחה מרובה.

 

שירותי דודי אינסטלציה

דודי אינסטלציה מספקים שירותי אינסטלציה לכל תושבי האזור. הכל נעשה בצורה מקצועית ונקיה ועם הידע הכי מעולה שיש לנו בתחום. הנסיון רב השנים שצברנו מוסיף לנו נקודות זיכוי, כי אנחנו כבר מיומנים בכל עבודה ומסוגלים לאתר כל תקלה בקלות.

אצלנו תקבלו בשירות אדיב:

  • שירותי פתיחת סתימות במודיעין עילית
  • שירותי ביובית – משאית הפועלת על לחץ מים אדיר לפתיחת סתימות.
  • פתיחת סתימות במודיעין בבתים פרטיים, בכיורים, אמבטיות ושירותים
  • איתור נזילה – אשר תמנע מכם איבוד מים ונזק כלכלי ענק, יחד עם נזק למבנה אשר בו מתרחשת הנזילה הממושכת. רק אינסטלטור מקצועי מסוגל להגיע אל השירותי המדויק, גם כשהוא נסתר ולגלות את התקלה בדיוק מרבי.
  • תיקון צנרת – במקרה של סדקים, חלודה או התפוררות צנרת. לפעמים יהיה צורך בהחלפת צנרת ישנה בחדשה.
  • הגברת לחץ המים בבית – דבר מרגיז מאד כאשר לחץ המים בבית חלש מדי, הזרם איטי ומעצבן, וקשה מאד להשתמש במים בצורה כזו, במיוחד כשממהרים או רוצים לסיים… אנחנו מטפלים בבעיה זו ויש לנו פתרון מוצלח. נוכל לחזק את לחץ הבית גם בדירות גבוהות ולהחזיר לאנשים את איכות החיים הטובה.
  • יעוץ לקוחות – אם אתם עומדים לפני שיפוצים או תקופת בניה, חשוב שתקבלו יעוץ מעולה שלנו כדי לדעת טוב יותר איך לתכנן את הבניה. זה יועיל כדי לבחור צנרת נכונה ולבצע התקנה טובה יותר של מערכת האינסטלציה בבית.

 

 

פתיחת סתימות במודיעין ובכל האזור

דודי שירותי אינסטלציה ושיפוצים מעניקים שירות לכל תושבי האזור. אנחנו מקבלים קריאות מתושבי מודיעין ומכל תושבי המרכז. כך שאם אתם זקוקים לשירות מעולה באזור קריית אונו, סביון, פתח תקווה, גני תקווה וכדומה – אל תהססו לפנות אל הכתובת המעולה ביותר שיכולה לעזור לכם. שירותי דודי אינסטלציה זה בדיוק מה שאתם צריכים. כי אנחנו מיומנים בעבודה ויכולים להועיל לכך בכל מה שאתם מבקשים.

 

24 שעות של שירות נפלא

זאת ועוד: שירותי דודי אינסטלציה פועלים סביב השעון 24 שעות ביממה. אנחנו מבינים את נחיצות הענין, וכמה זה חשוב כאשר מתרחשת תקלה. לכן אפשר להזמין את שירותי דודי אינסטלציה גם בשעות לא מקובלות ואפילו באמצע הלילה או שירותים בבוקר. אם נתקלתם בהצפה רצינית או סתימה שקרתה פתאום בצנרת, גיליתם פיצוץ או שאתם לא יודעים איפה הבעיה ולמה המערכת לא עובדת – פנו עוד היום אל שירותי דודי אינסטלציה להתגבר על המוקש ולאתר את התקלה.

אנחנו מבטיחים הענות מהירה ויחס אדיב. אצלנו השירות שווה זהב!

התקשרו עכשיו – זמינים 24 שעות ביממה

050-3000090

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
היי, איך נוכל לעזור?
נשמח לעמוד לשירותכם גם בהודעת ווטסאפ :)
.header-branding .brading-logo img { display: block; max-height: 74px !important; max-width: 96px !important; }