קריאה לאינסטלטור לתיקון תקלת צנרת היא פעמים רבות הזמנה ‘של הרגע האחרון’, בעיקר מכיוון שבתקלות צנרת רבות לא ניתן להבחין כאשר הן מתרחשות. קריאה לתיקון צנרת היא הזמנת עבודה לכל דבר והאינסטלטור יכול לחייב עבור הגעתו גם אם לא ביצע תיקונים. לכן מומלץ לברר כמה פרטים חשובים לפני תיאום הגעת האינסטלטור, על מנת להיות וודאיים שהוא אכן האינסטלטור המתאים לביצוע העבודה.

מה כדאי לשאול את האינסטלטור לפני שהוא מגיע?5 שאלות לשאול את האינסטלטור

1. האם יש לך ניסיון בתחום המסוים?

ישנן תקלות צנרת כלליות שאותן יכול לתקן כל אינסטלטור בעל ניסיון כגון החלפת ראש ברז או ניקוי קופסת ניקוז באמבטיה. אבל כאשר הבעיה מסובכת יותר, מומלץ להזמין אינסטלטור מומחה לדבר. מדוע חשוב להזמין אינסטלטור שבקי בתיקון סוג מסוים של בעית אינסטלציה?
הנה דוגמה: נזילת מים בתוך הקיר שנגרמת בגלל פגיעה בצינור הפנימי עלולה לגרום לנזקים לקיר ולמבנה, החל מיצירת לחות וטחב על הקיר ועד לחשבון מים מנופח. על מנת לתקן את הנזילה יש צורך באיתור מקום התקלה עוד לפני ביצוע התיקון. אינסטלטור שאינו מתמחה בתיקונים אלה עלול לגרום נזק למבנה בעוד שאינסטלטור מומחה יפתור את בעיית הצנרת תוך מזעור נזקים למבנה.

2. תוכל להציג פרויקטים קודמים?

כיום אינסטלטורים רבים שומרים תמונות של עבודות קבועות בנייד ואפילו ביו-טיוב המשמשות אותם להצגת עבודות שביצעו. אפשר לבקש מהאינסטלטור להציג תמונות או סרטונים של עבודות קודמות על מנת להתרשם מאופן עבודתו.

3. באיזה ציוד שרברבות אתה משתמש?

כיום אינסטלטורים משתמשים בציוד משוכלל לאיתור ולתיקון תקלות בצנרת המים או הביוב. לא רצוי לבחור באיש מקצוע ש’מאלתר’ פתרונות במקום לבצע את העבודה עם הציוד המתאים לתקלה הספציפית – לדליפות מים מהקיר ולסתימות ביוב משתמשים אינסטלטורים בציוד משוכלל שכולל בין השאר מצלמות זעירות ומצלמות אינפרה לצורך איתור מקום התקלה המדויק. ציוד עבודה של אינסטלטורים כולל קפיצים גמישים ומכונות ידניות לפינוי סתימות ולניקוי צנרת ביוב, משאבות חשמליות לבדיקות לחץ מים, מכשור מיוחד לתיקון צינורות נחושת ועוד.

4. כמה זמן אורך התיקון?

אינסטלטור מקצועי יכול להעריך את משך זמן תיקון התקלה, לרוב לאחר הגיעו למקום. אבל, ניתן להקדים ולשאול את האינסטלטור על משך זמן העבודה שהוא משקיע – ישנם בעלי מקצוע העובדים באופן רצוף עד תיקון התקלה ואחרים אינם ממשיכים לעבוד מעבר לשעות מסוימות.

5. יש אחריות על העבודה?

מומלץ לוודא מראש שהאינסטלטור מתחייב לאחריות על ביצוע העבודה ולברר לכמה זמן ניתנת האחריות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
היי, איך נוכל לעזור?
נשמח לעמוד לשירותכם גם בהודעת ווטסאפ :)
.header-branding .brading-logo img { display: block; max-height: 74px !important; max-width: 96px !important; }